Obchody Wojewódzkiego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Opublikowano: 2023-05-23 14:43:56

Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie serdecznie zapraszają na dwudniowe obchody Wojewódzkiego Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, które odbędą się w dniach 26-27 maja w Rzeszowie pod hasłem ,,Rodzice o Wielkim Sercu”. Wydarzenie ma na celu przybliżenie idei rodzicielstwa zastępczego, przedstawienie losu dzieci porzuconych, nie mających możliwości dorastania w rodzinie biologicznej.

Czytaj dalej

Młodzież z Polski i Litwy połączyła Otwartość, tolerancja i solidarność

Opublikowano: 2019-08-16 13:05:09

„Bliżej siebie – polsko-litewskie warsztaty budowania postaw otwartości i tolerancji”, to projekt, który został zrealizowany przez Stowarzyszenie Strzyżowskie Forum Gospodarcze w Strzyżowie w Partnerstwie z litewskim Partnerem – Sport Club „ZVELGAITIS”. Środki finansowe pochodziły z Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Czytaj dalej

Bliżej siebie – polsko-litewskie warsztaty budowania postaw otwartości i tolerancji

Opublikowano: 2019-07-30 14:11:54

Stowarzyszenie: Strzyżowskie Forum Gospodarcze w Strzyżowie w Partnerstwie z  litewskim Partnerem: Sport Club „ZVELGAITIS”, rozpoczęło realizację projektu pn. „Bliżej siebie – polsko-litewskie warsztaty budowania postaw otwartości i tolerancji”, sfinansowanego z Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Opublikowano: 2019-04-18 10:14:36

Nadchodzące Święta Wielkiej Nocy niosą ze sobą wiele wiary, nadziei i miłości.
Z tej okazji składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, aby te Święta były czasem spotkań z najbliższymi i prawdziwej radości wypływającej z serca. Siły płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego oraz wszelkiego dobra, w imieniu Lidera i Partnera projektu „Moja firma – moja praca”

składa Personel biura